خرید, قیمت و فروش عمده خربزه

تاریخ انتشار: 98/03/22
نمایش: 95
(0 رای)

خرید, قیمت و فروش عمده خربزه در فروشگاه آنلاین میوه چین و هم چنین بصورت حضوری به آدرس ما در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران  شماره تماس : 09126308623 , 09363680049

برای تهیه و خرید عمده خربزه در نژادها و کیفیت و نیز قیمت ها متناسب با دلخواه خود می توانید با ارسال درخواست خود در میوه چین محصول پیشنهادی را در کمترین زمان ممکن در محل مد نظر خود تحویل بگیرید. با توجه به آنکه خربزه یک محصول فصلی است و کمتر در گلخانه ها یافت می شود محدودیت تحویل سفارش در فصل های بهار, پاییز و زمستان وجود دارد.

کشاورزان تولید کننده در زمینه پرورش خربزه می توانند محصول خود را برای فروش مستقیم به مصرف کننده نهایی با میوه چین همکاری نموده تا در حجره های فروش میوه, میوه چین در میدان مرکزی تهران بفروش برسانند.

برای صادرات خربزه به کشورهای دیگر میوه چین آماده همکاری و تامین نیاز این عزیزان می باشد.

فروش, قیمت و خرید عمده خربزه

مقداری اطلاعات در رابطه فواید مصرف خربزه و خانواده های آن :

از محتوای آب بالای برخوردار است که باعث رفع کمبود آب بدن شده و جلوگیری می کند از گرمازدگی، ترکیبات موجود در خربزه ممکن است در برابر دژنراسیون ماکولا که مرتبط با سرعت بخشیدن به افزایش سن است محافظت کند,یک تکه کوچک خربزه فقط 53 کالری دارد. فقط 200 گرم خرید و مصرف خربزه بخشی بزرگی از نیازروزانه به ویتامین C شما را تامین می کند. مصرف انواع میوه ها و سبزیجات با کاهش خطر بسیاری از شرایطی که بدن انسان را از سلامت دور می کند مرتبط است که این موضوع با شیوه زندگی همراه هم راستا می باشد. بسیاری از مطالعات نشان میدهد که افزایش مصرف مواد غذایی گیاهی مانند خربزه ها باعث کاهش خطر ابتلا به چاقی، مرگ و میر، دیابت و بیماری های قلبی می شود، در حالیکه پوست و مو را سالم نگه می دارد، انرژی افزایش بدن را تامین نیز می کند.
Zeaxanthin آنتی اکسیدانی است که در خربزه و خانواده های آن یافت می شود، اشعه های مضر آبی نور را از بین می برد, محققان فکر می کند نقش محافظتی در سلامت چشم ها دارندو احتمالا از آسیب دژنراسیون ماکولا جلوگیری می کند.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*