قیمت, خرید و فروش آنلاین گوجه

تاریخ انتشار: 98/03/21
نمایش: 109
(0 رای)

بنام خدا

قیمت, خرید و فروش آنلاین گوجه در فروشگاه اینترنتی میوه چین ( عمده و جزیی ), به منظور خریدهای عمده از طریق تماس تلفنی :  09126308623 , 09363680049 و هم چنین مراجعه حضوری به آدرس ما در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران می توانید سفارش خود را ثبت سفارش نماید.

قیمت, خرید فروش آنلاین گوجه

نمونه گوجه های موجود برای خرید عمده می توان : گوجه متین, گوجه بروبیا, گوجه سه حلقه, گوجه تخم مرغی, گوجه ربی, گوجه زیتونی خوشه ای, گوجه زیتونی, گوجه زیتونی معمولی, گوجه گیلاسی اشاره نمود.

برای صادرات و حجم های انبوه, خرید برای مصرف در رستوان ها و مراکز طبخ غذا می توانید گوجه مورد نیاز خود را با کیفیت دلخواه و نیز قیمت های متنوع از میوه چین تهیه نمایید. گوجه خشک که مدتی است متداول شده و مصرف آن رو به فزونی است, میوه چین تامین کننده گوجه برای شرکت های میوه خشک نیز می باشد, برای این نوع کاربرد از گوجه های گیلاسی یا سالادی استفاده می شود در کنار گوجه متین, فروش و قیمت مناسب این محصولات با کیفیت های درخواستی با ارسال ساعتی موجود می باشد.

قیمت, خرید فروش آنلاین گوجه

گوجه فرنگی یک میوه در دسته گیاهان است.
پوسته گوجه براق و صاف است. دانه های کوچک زیادی دارد. همچنین برای سلامتی بسیار مفید است. اکثر گوجه فرنگی ها قرمز هستند. گوجه فرنگی وقتی سبز برای صادرات چیده می شود سپس آن را به آرامی تغییر رنگ از سبز به قرمزمی دهند. انواع مختلف گوجه فرنگی وجود دارد. برخی از انواع گوجه فرنگی زمانی که رسیده اند زرد یا نارنجی هستند. گوجه فرنگی ها در غذاهای ایتالیایی بسیار استفاده می شود. از آنها همچنین برای کچاپ استفاده می شود. گوجه های گوشتی را میوه می گویند، زیرا حاوی دانه هستند. دانه های گوجه فرنگی توسط حیوانات خورده می شوند. پس از خوردن دانه ها از طریق دستگاه گوارش حیوان منتقل و دفع می شوند و در جایی دیگر دوباره می روید. اگرچه گوجه فرنگی را در گیاه شناسی میوه می دانند، اما بسیاری از مردم آنها را سبزیجات می دانند و در غذاهای برای پخت و پز بکار گرفته می شوند. یک منبع خوب از ویتامین C و لیکوپن فیتوشیمیایی است.

قیمت, خرید فروش آنلاین گوجهاین میوه ها به طور معمول در سالاد بصورت خام خورده می شود، و به عنوان یک سبزی پخته شده, یک ماده غذای آماده و ترشی بکار گرفته می شود. علاوه بر این، درصد زیادی از گوجه فرنگی در جهان برای تبدیل به عناصر دیگر مانند, گوجه فرنگی کنسرو شده، آب گوجه فرنگی، سس گوجه فرنگی، پوره، رب و "گوجه فرنگی خشک" یا پودر خشک شده بهره می برند. از جمله فواید خرید و مصرف گوجه فرنگی در رژیم غذایی است که می تواند در برابر سرطان بدن را محافظت کند، فشار خون سالم را برای حفظ کند و قند خون را در افراد مبتلا به دیابت کاهش دهد.
گوجه فرنگی حاوی کاروتنوئیدهای کلیدی مانند لوتئین و لیکوپن است. اینها می توانند چشم را در مقابل آسیب های ناشی از نور حفظ کنند.
گوجه فرنگی ها حاوی سطوح بالایی از آفت کش ها هستند. قبل از غذا خوردن گوجه فرنگی را خوب بشویید.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*