خرمالو 

خرمالو

فروش, خرید و قیمت آنلاین عمده و جزیی میوه خرمالو  Fruit persimmon در سایت میوه چین, در این بخش از سایت امکان خرید انواع نژادهای میوه خرمالو در دسترس بوده و سفارشات به تمام نقلط کشور و تهران ارسال می گردد .

میوه خرمالو از تعداد میوه های محدودی است که اگر رسیده آن را میل نکنید دهانتان گس می شود, البته نوع از خرمالو به نام خرمالو سیبی موجود است که ...

فروش, خرید و قیمت آنلاین عمده و جزیی میوه خرمالو  Fruit persimmon در سایت میوه چین, در این بخش از سایت امکان خرید انواع نژادهای میوه خرمالو در دسترس بوده و سفارشات به تمام نقلط کشور و تهران ارسال می گردد .

میوه خرمالو از تعداد میوه های محدودی است که اگر رسیده آن را میل نکنید دهانتان گس می شود, البته نوع از خرمالو به نام خرمالو سیبی موجود است که همانند سیب وقتی سفت است قارچ کنید و بخورید دهانتان گس نمی شود.

انواع مختلفی از این میوه در بازار ارائه شده که می توان به: خرمالو معمولی, خرمالو ژاپنی, خرمالو آمریکایی, خرمالو سیب مخملی, خرمالو سیاه که هیک از این موارد زیر مجموعه بزرگی را دارا می باشند . لازم است بدانید این میوه سرشار از ویتامین آ و بتاکاروتن است . طبع میوه خرمالو persimmon Fruit گرم و تر است .

ارزش تغذیه ای در هر 100 گرم میوه خرمالو persimmon (3.5 اونس) :

  • انرژی 293 کیلوگرم (70 کیلو کالری), کربوهیدرات 18.59 گرم, شکر 12.53 گرم, فیبر غذایی 3.6 گرم, چربی 0.19 گرم, پروتئین 0.58 گرم, ویتامین آ 81 میکروگرم معادل 10%, بتاکاروتن 253 میکروگرم 2٪  , لوستین 834 میکروگرم, , تیامین 0.03 میلی گرم 3٪ (B1), ریبوفلاوین 0.02 میلی گرم 2٪  (B2), نیاسین 0.1 میلی گرم (B3) 1%, ویتامین 0.1 میلی گرم 8٪  B6, فولاد 8 میکروگرم 2٪  (B9), کولین 7.6 میلی گرم 2٪, ویتامین سی 7.5 میلی گرم 9٪, ویتامین ی 0.73 میلی گرم 5٪ , ویتامین  کا 2.6 میکروگرم 2٪ , کلسیم 8 میلی گرم 1٪,  آهن 0.15 میلی گرم 1%, منیزیم 9 میلی گرم 3%, منگنز 0.355 میلی گرم 17٪ , فسفر 17 میلی گرم 2٪, پتاسیم 161 میلی گرم 3٪, سدیم 1 میلی گرم 0٪, فلز روی 1٪ .

فواید و خواص مصرف میوه خرمالو :

  • اگر در سرما لثه شما خونریزی می کند احتمالا بخاطر کمبود ویتامین سی هست که با خوردن میوه خرمالو مرتفع می شود,  پتاسیم و منیزیم موجود در میوه خرمالو persimmon Fruit با فشار بالا خون مقابله می کند, میوه خرمالو persimmon Fruit به دلیل دارا بودن ویتامین های آ,سی و کلسیم, پتاسیم, منیزیم به هضم غذا و بهبود بینایی کمک می کند, پکتین موجود در میوه خرمالو persimmon Fruit باعث کاهش وزن می شود, این میوه می تواند ورم, التهاب, سکسکه و خون ریزی را بند آورد, به دلیل وجود مقدار زیاد قند در میوه خرمالو persimmon Fruit برای زمان تمرین کودکان مفید است, یک ادرار آور بوده و با ویروس های سرماخوردگی و عفونت مقابله می کند, برای مقابله با سرطان, پوکی استخوان, یبوست, سلامت پوست از میوه خرمالو persimmon Fruit استفاده نماید.

لیست قیمت میوه خرمالو

بیشتر
2 محصول وجود دارد