گیلاس 

گیلاس

خرید, فروش و قیمت عمده و جزیی میوه گیلاس Cherry در انواع مختلف از لحاظ نژاد و درجات کیفی در سایت میوه چین در دسترس قرار دارد.
میوه گیلاس در تمام فصول در میوه فروشی ها یافت نمی شود اما برند میوه چین با در اختیار داشتن حجره در میدان میوه و تره بار مرکزی تهران و توانایی دسترسی به منابع خاص خود, قادر است این میوه را با قیمت و کیفیت های مناسب در تمام ...

خرید, فروش و قیمت عمده و جزیی میوه گیلاس Cherry در انواع مختلف از لحاظ نژاد و درجات کیفی در سایت میوه چین در دسترس قرار دارد.
میوه گیلاس در تمام فصول در میوه فروشی ها یافت نمی شود اما برند میوه چین با در اختیار داشتن حجره در میدان میوه و تره بار مرکزی تهران و توانایی دسترسی به منابع خاص خود, قادر است این میوه را با قیمت و کیفیت های مناسب در تمام فصل در اختیار مصرف خانگی و عمده قرار دهد.
انواع مختلفی از این میوه موجود است که می توان به : میوه گیلاس سیاه ترش, سیاه شیرین, میوه گیلاس زرد ترش, شیرین, میوه گیلاس مشهد, کهریز و میوه گیلاس زودرس .


فواید و خواص مصرف میوه گیلاس :

  • 1. تقویت و افزایش رشد مو با مصرف میوه گیلاس زیرا در آن ویتامین B موجود است که می تواند روند گردش خون را بهبود ببخشد, 2. میوه گیلاس حاوی مقادیر زیادی ویتامین C است که می تواند تقویت سیستم ایمنی بدن زن حامله می شود, 3.میزان کافی از ویتامین های A و C در گیلاس جمع شده که باعث افزایش میل جنسی و درمان ناباروری در مردان می شود, 4. آنتی اکسیدان ها و ویتامین سی در گیلاس می تواند تقویت سیستم ایمنی بدن را افزایش دهد و برای پیشگیری و درمان سرماخوردگی موثر است, 5.فلاونوئیدها، کاروتنوئید ها، ویتامین آ و ویتامین سی در میوه گیلاس با از بین بردن رادیکال های آزاد خواص ضد سرطان دارند و به طور موثر رشد سلول های سرطانی را مهار می کنند, 6.  مصرف به میزان درست می تواند دیابت و قند خون را کاهش میدهد, 7. فشار خون را کاهش میدهد به دلیل وجود پتاسیم در میوه گیلاس, 8.آنتی اکسیدان های این میوه, چشم را از التهاب و  خشکی چشم و عفونت های چشم محافظت می کند, 9.فلاونوئید ها و کاروتنوئید های این محصول از بیماری های آلزایمر، پارکینسون، افسردگی، ناامیدی، اضطراب و استرس پیشگیری می کند, 10. آب گیلاس خاصیت خوبی دارد و آن به دلیل خاصیت ضد التهابی و وجود آنتی اکسیدان ها است که باعث کاهش علائم بیماری نقرس در شخص می شود, 11.فلاونوئید ها و کاروتنوئید ها و فسفر در میوه گیلاس یافت می شود که به حفظ سلامتی قلب و کنترل میزان ضربان به سلامت آن کمک می کند, 12. گیلاس مقدار کمی کالری دارد و کنار آن آب زیادی را در خود نگه داشته که برای حذف چربی ها موثر است, 13. آنتوسیانین ها و بیوفلاوونووئید های در این میوه وجود دارد که کمک می کند تا کاهش التهاب ایجاد شود و به درمان میگرن کمک می کند, 14. در میوه گیلاس سیاه و قرمز میزان مناسبی آهن وجود دارد و می توانید با مصرف آن نیار بدن خود را تامین نماید.

مواد مغذی در هر ۱۰۰ گرم میوه گیلاس (۳٫۵ اونس) :

  • انرژی ۲۶۳ کیلوژول (۶۳ کیلوکالری), کربوهیدرات‌ها ۱۶ گرم, قندها ۱۲٫۸ گرم, فیبر ۲٫۱ g, چربی ۰٫۲ گرم, پروتئین ۱٫۱ گرم, آب ۸۲ g, ویتامین آی معادل ۳ میکروگرم (۰٪), بتاکاروتن ۳۸ میکروگرم (۰٪), لوتئین و زآکسانتین ۸۵ μg, ویتامین ب۱ (تیامین) ۰٫۰۲۷ میلی‌گرم (۲٪), ویتامین ب۲ (ریبوفلاوین ۰٫۰۳۳ میلی‌گرم (۲٪), ویتامین ب۳ (نیاسین) ۰٫۱۵۴ میلی‌گرم (۱٪), پانتوتنیک اسید (ویتامین ب۵) ۰٫۱۹۹ میلی‌گرم (۴٪), ویتامین ب۶ ۰٫۰۴۹ میلی‌گرم (۴٪), اسید فولیک (ویتامین ب۹) ۴ میکروگرم (۱٪), ویتامین سی ۷ میلی‌گرم (۱۲٪), ویتامین کا ۲٫۱ میکروگرم (۲٪), کلسیم ۱۳ میلی‌گرم (۱٪), آهن ۰٫۳۶ میلی‌گرم (۳٪), منیزیم ۱۱ میلی‌گرم (۳٪), منگنز ۰٫۰۷ میلی‌گرم (۴٪), فسفر ۲۱ میلی‌گرم (۳٪), پتاسیم     ۲۲۲ میلی‌گرم (۵٪), سدیم ۰ میلی‌گرم (۰٪), روی ۰٫۰۷ میلی‌گرم (۱٪) .

لیست قیمت میوه گیلاس

بیشتر
3 محصول وجود دارد