هندوانه 

هندوانه

خرید, فروش عمده و جزیی انواع هندوانه Watermelon همراه با قیمت به روز آنلاین در سایت میوه چین در دسترس بوده و برای سفارش های حضوری می توانید به آدرس ما در میدان میوه و تره بار مرکزی تهران مراجعه نماید .

برند میوه چین در تلاش است تمامی مدل های هندوانه در اختیار داشته باشد تا نیاز مصرف کنندگان خانگی و عمده را برطرف سازد, از این رو با تامین گسترده ا...

خرید, فروش عمده و جزیی انواع هندوانه Watermelon همراه با قیمت به روز آنلاین در سایت میوه چین در دسترس بوده و برای سفارش های حضوری می توانید به آدرس ما در میدان میوه و تره بار مرکزی تهران مراجعه نماید .

برند میوه چین در تلاش است تمامی مدل های هندوانه در اختیار داشته باشد تا نیاز مصرف کنندگان خانگی و عمده را برطرف سازد, از این رو با تامین گسترده این محصول بصورت روزانه سفارشات را ارسال می نماید .

از انواع میوه هندوانه در اختیار میوه چین می توان به : هندوانه آناناسی یا زرد, هندوانه بیضی ساکاتا, هندوانه بیضی چیتی, گرد چیتی, هندوانه ابوجهل, قرق, شریف آباد, خانمی, محبوبی, هندوانه پوست سفید همدان, مهندسی اشاره نمود .

گفته شده بومی سمت آفریقا بوده, گیاهش برگ های بزرگ و پهن دارد, گل های آن سفید و زرد بوده و در آخر میوه آن که همان هندوانه باشد بزرگ با پوسته ضخیم همراه با یک گوشته نرم و آبدار که معمولا قرمز و یا صورتی است که انواع رنگ دیگر همچون نارنجی, زرد و سفید نیز یافت می شود .

خواص و فواید مصرف هندوانه :

  • 1. از آنجایی که هندوانه بسیار آبدار است برای کسانی که سنگ کلیه دارند مفید می باشد, 2. میوه هندوانه به دلیل دارا بودن ویتامین سی, آ و همچنین امینو اسید برای درمان زخم و آسیب های پوستی گزینه خوبی است, 3. هندوانه به دلیل آب فراوان و نداشتن چربی, انرژی بالا مورد خوبی است تا جایگزین نوشابه های انرژی زا شود, 4. تیامین، پتاسیم و منیزیم موجود در این میوه می تواند بدن را در برابر بسیاری از بیماری ها مقاوم کند, 5. آنتی اکسیدان های موجو در هندوانه به کاهش شدت آسم کمک می کنند, همچنین خطر سرطان روده، آسم، بیماری قلبی، آرتروز هماتوئید و سرطان پروستات را کاهش می دهد, 6. 5. می تواند عملکرد قلب، رگ را بهبود ببخشد و باعث کاهش فشار خون شود، پوست هندوانه دارای ماده سیترولین است که عملکرد رگ ها را بهبود می دهد، فشار خون را کاهش داده و جلوگیری می کند از جمع شدن چربی در بدن .

مواد مغذی در هر ۱۰۰ گرم میوه هندوانه (۳٫۵ اونس) :

  • انرژی ۱۲۷ کیلوژول (۳۰ کیلوکالری), کربوهیدرات‌ها ۷٫۵۵ g, قندها ۶٫۲ g, فیبر ۰٫۴ g, چربی ۰٫۱۵ g, پروتئین ۰٫۶۱ g, آب ۹۱٫۴۵ g, ویتامین آی معادل ۲۸ میکروگرم (۳٪), ویتامین ب۱ (تیامین) ۰٫۰۳۳ میلی‌گرم (۳٪), ویتامین ب۲ (ریبوفلاوین) ۰٫۰۲۱ میلی‌گرم (۱٪), ویتامین ب۳ (نیاسین) ۰٫۱۷۸ میلی‌گرم (۱٪), پانتوتنیک اسید (ویتامین ب۵) ۰٫۲۲۱ میلی‌گرم (۴٪), ویتامین ب۶ ۰٫۰۴۵ میلی‌گرم (۳٪), اسید فولیک (ویتامین ب۹) ۳ میکروگرم (۱٪), ویتامین سی ۸٫۱ میلی‌گرم (۱۴٪), کلسیم ۷ میلی‌گرم (۱٪), آهن ۰٫۲۴ میلی‌گرم (۲٪), منیزیم ۱۰ میلی‌گرم (۳٪), فسفر ۱۱ میلی‌گرم (۲٪), پتاسیم ۱۱۲ میلی‌گرم (۲٪), روی ۰٫۱۰ میلی‌گرم (۱٪) .

لیست قیمت میوه هندوانه

بیشتر
2 محصول وجود دارد