توت فرنگی 

توت فرنگی

فروش, خرید آنلاین و قیمت عمده و جزیی میوه توت فرنگی Strawberry بصورت مستقیم از میدان میوه و تره بار مرکزی تهران با مناسب ترین قیمت .

امروز به دلیل دست به دست شدن محصولات باغی شاهد بالا رفتن بی رویه قیمت میوه ها هستیم, در همین راستا برند میوه چین با حضور گسترده خود در این مرکز سعی بر آن دارد تا اکثر محصولات را با کمترین واسطه به دست مصرف کننده نه...

فروش, خرید آنلاین و قیمت عمده و جزیی میوه توت فرنگی Strawberry بصورت مستقیم از میدان میوه و تره بار مرکزی تهران با مناسب ترین قیمت .

امروز به دلیل دست به دست شدن محصولات باغی شاهد بالا رفتن بی رویه قیمت میوه ها هستیم, در همین راستا برند میوه چین با حضور گسترده خود در این مرکز سعی بر آن دارد تا اکثر محصولات را با کمترین واسطه به دست مصرف کننده نهایی برساند.

محصولات ارائه شده در این بخش اکثرا بار همان روز بوده و از کیفیت مناسبی برخوردار است, توت فرنگی های موجود با درجات کیفی متفاوت در دسترس بوده و بنا به احتیاج خریدار ارسال می گردد .

طبع میوه توت فرنگی سرد و تر است .

مواد مغذی در هر ۱۰۰ گرم میوه توت فرنگی (۳٫۵ اونس) :

  • انرژی ۱۳۶ کیلوژول (۳۳ کیلوکالری), کربوهیدرات‌ها ۷٫۶۸ گرم, قندها ۴٫۸۹ g, فیبر ۲ گرم, چربی ۰٫۳ گرم, پروتئین ۰٫۶۷ گرم, آب ۹۰٫۹۵ گرم, ویتامین ب۱ (تیامین) ۰٫۰۲۴ میلی‌گرم (۲٪)ع ویتامین ب۲ (ریبوفلاوین) ۰٫۰۲۲ میلی‌گرم (۱٪), ویتامین ب۳ (نیاسین) ۰٫۳۸۶ میلی‌گرم (۳٪), پانتوتنیک اسید (ویتامین ب۵) ۰٫۱۲۵ میلی‌گرم (۳٪), ویتامین ب۶ ۰٫۰۴۷ میلی‌گرم (۴٪), اسید فولیک (ویتامین ب۹) ۲۴ میکروگرم (۶٪), ویتامین سی ۵۸٫۸ میلی‌گرم (۹۸٪), ویتامین ی ۰٫۲۹ میلی‌گرم (۲٪), ویتامین کا ۲٫۲ میکروگرم (۲٪), کلسیم ۱۶ میلی‌گرم (۲٪), آهن ۰٫۴۱ میلی‌گرم (۳٪), منیزیم ۱۳ میلی‌گرم (۴٪)ع منگنز ۰٫۳۸۶ میلی‌گرم (۱۹٪)ع فسفر ۲۴ میلی‌گرم (۳٪), پتاسیم ۱۵۳ میلی‌گرم (۳٪)ع سدیم ۱ میلی‌گرم (۰٪), روی ۰٫۱۴ میلی‌گرم (۱٪)ع فلورید ۴٫۴.

خواص و فواید مصرف میوه توت فرنگی :

  • 1. میوه توت فرنگی باعث افزایش کلاژن پوست شده و در نتیجه به کاهش چین و چروک کمک می کند, 2. مصرف توت فرنگی باعث جذب آهن بیشتر شده و در نتیجه باعث تقویت و افزایش رشد مو می شود, 3. یادتان باشد به کودکان زیر 6 ماه توت فرنگی ندهید ممکن است باعث ایجاد آلرژی شود, 4. میوه توت فرنگی سرشار از اسید فولیک است که برای سلامتی زنان باردار و جلوگیری از بروز نقایص لوله عصبی در جنین و زایمان زودرس در دوران بارداری مفید است, 5. مقدار موجود ویتامین C در توت فرنگی باعث افزایش تعداد اسپرم در مردان خواهد شد, 6. باز هم به دلیل مقدار مناسب ویتامین سی در این میوه از سرماخوردگی جلوگیری می کند, 7. برای درمان یبوست می توانید از توت فرنگی استفاده کنید زیرا حاوی مقادیر بالای آب و فیبر است, 8.  فیبر پکتین موجود در آن کلسترل بد خون را کاهش میدهد, 9. بیماری نقرس را به وسیله توت فرنگی درمان کنید زیرا مقدار بالایی آنتی کسیدان و ویتامین سی دارد که باعث سم زدایی بدن می شود.

لیست قیمت میوه توت فرنگی

بیشتر
2 محصول وجود دارد