نارگیل 

نارگیل

میوه نارگیل

خرید, فروش و قیمت عمده و جزیی انواع کیفی میوه نارگیل Coconut بصورت آنلاین و حضوری در سایت میوه چین امکان پذیر شده است, می توانید محصول خود را از میان چندیدن نوع در همین صفحه از لحاظ ابعاد و کیفیت انتخاب نماید و دریافت نماید.

برای انجام سفارشات عمده میوه نارگیل می توانید بصورت حضوری به آدرس ما در میدان میوه و تره بار مرکزی تهران مراجع...

میوه نارگیل

خرید, فروش و قیمت عمده و جزیی انواع کیفی میوه نارگیل Coconut بصورت آنلاین و حضوری در سایت میوه چین امکان پذیر شده است, می توانید محصول خود را از میان چندیدن نوع در همین صفحه از لحاظ ابعاد و کیفیت انتخاب نماید و دریافت نماید.

برای انجام سفارشات عمده میوه نارگیل می توانید بصورت حضوری به آدرس ما در میدان میوه و تره بار مرکزی تهران مراجعه نموده و محصول خود را سفارش دهید . ارسال به تمام نقاط کشور صورت می پذیرد.

فواید و خواص مصرف نارگیل :

  • 1. می توانید با کمک نارگیل خشکی پوست دست و پوسته پوسته شدن آن را درمان می کنید, 2. از روغن نارگیل که باعث افزایش رطوبت و چربی موجود در پوست شده و خطر سرطان پوست را کاهش می دهد استفاده نماید, 3. بخاطر آنتی اکسیدانی که در میوه نارگیل موجود است چین و چروک صورت را کاهش داده و باعث جوانسازی پوست می شود, 4.استفاده از روغن میوه نارگیل هم برای پاکسازی پوست مفید می باشد, 5. از آب موجود در داخل این میوه می توانید برای درمان آفتاب سوختگی بهره ببرید, 6. همچنین آب نارگیل با کاهش چربی پوست صورت, آکنه و جوش صورت و همچنین جای جوش را می تواند درمان کند, 7. همچنین ویتامین کا و آهن موجود در میوه نارگیل باعث تقویت و افزایش رشد مو می شود, 8. در مورد خواص و فواید میوه نارگیل و آب نارگیل در زمان بارداری همین قدر بدانید که سیستم ایمنی بدن زنان باردار و جنین را تقویت می کند و باعث افزایش سطح مایع آمنیوتیک می شود که برای سلامت جنین مفید است, 9. برای درمان اختلالات نعوظ در مردان و افزایش باروری مردان مفید می باشند, 10. لاغری و کاهش وزن را در پی دار مصرف منظم و اندازه میوه نارگیل زیرا اشتها را کاهش داده و سوخت ساز بدن را افزایش می دهد, 11. میوه نارگیل درمان کبد چرب کمک می کند, 12. مصرف نارگیل به درمان سنگ کلیه کمک می کند.

برای آگاهی از خواص نارگیل سبز به منابع معتبر خارجی روجوع کنید, البته بزودی سایت میوه چین یکی از این منابع را ترجمه و در اختیار عموم قرار خواهد داد.

مواد مغذی در هر ۱۰۰ گرم میوه نارگیل (۳٫۵ اونس)

  • انرژی ۳۵۴ کیلوکالری (۱٬۴۸۰ کیلوژول), کربوهیدرات‌ها ۲۴٫۲۳, قندها ۶٫۲۳, فیبر ۹, چربی ۳۳٫۴۹, پروتئین ۳٫۳۳ g, آب ۴۷, ویتامین ب۱ (تیامین) ۰٫۰۶۶ میلی‌گرم (۵٪), ویتامین ب۲ (ریبوفلاوین) ۰٫۰۲ میلی‌گرم (۱٪), ویتامین ب۳ (نیاسین) ۰٫۵۴ میلی‌گرم (۴٪), پانتوتنیک اسید (ویتامین ب۵) ۱٫۰۱۴ میلی‌گرم (۲۰٪), ویتامین ب۶ ۰٫۰۵ میلی‌گرم (۴٪), ویتامین سی ۳٫۳ میلی‌گرم (۶٪), کلسیم ۱۴ میلی‌گرم (۱٪), آهن ۲٫۴۳ میلی‌گرم (۱۹٪), منیزیم ۳۲ میلی‌گرم (۹٪), فسفر ۱۱۳ میلی‌گرم (۱۶٪), پتاسیم ۳۵۶ میلی‌گرم (۸٪), روی ۱٫۱ میلی‌گرم (۱۱٪) .

لیست قیمت میوه نارگیل

بیشتر
یک محصول وجود دارد.