بلوط 

بلوط

میوه بلوط

فروش, خرید و قیمت آنلاین میوه بلوط Fruit Oak بصورت عمده و جزیی در سایت میوه چین امکان پذیر بوده و می توانید خرید جزیی  و عمده میوه بلوط را ثبت و در زمان مد نظر خود دریافت نماید .

انواع میوه بلوط Fruit Oak درمیوه چین قابل دسترس است می توان به : میوه بلوط ژاپنی, میوه بلوط چینی, بلوط هندی, میوه بلوط آمریکایی, اروپایی و مهمترین نوع آن میوه بلوط ایران می باشد .

 

مواد مغذی که در مصرف بلوط می توان کسب کرد :

  • از مهم ترین ترکیبات موجود در میوه بلوط Fruit Oak شامل تانن ها،اسید پیروگالیک،کاتشین ، کورستین، موسیلاژ ، پکتین، رزین و روغن می باشد. و همچنین سایر ترکیبات مغذی موجود بلوط شامل موارد ویتامین هایی مانند ،ویتامین ای ،ویتامین B1، B6، B9،و سرشار از مواد معدنی مانند ،منیزیم،مس،پتاسیم،آهن،مس ،کلسیم و منگنز و اسیدهای چرب اشباع نشده مانند امگا 3 می باشد.

فواید و خواص مصرف میوه بلوط :

  • 1- از موارد قابل اشاره بلوط که سبب بهبود عملکرد دستگاه گوارش و جلوگیری از بروز یبوست که عامل مهمی در چاقی های شکمی می باشد خواهد شد, 2- برای تقویت سیستم ایمنی بدن بلوط نیز نقش بسزایی دارند و می توانند پوست و موی شما را زیبا و شفاف سازند, 3-با کلسترول بد خون مقابله کرده و از افزایش سطح آن جلوگیری می کند, 4- بلوط منبع خوبی از فیتواسترول ها، فیبرها و میزان بالای منیزیم و مس این خوراکی را به یک ماده ضد سرطان تبدیل نموده است, 5- سلامت قلب و عروق و بهبود عملیات خونرسانی در بدن و تنظیم فشار خون خواهد شد, 6- فاقد گلوتن بوده و اشخاص مد نظر می توانن استفاده نمایند, 7- میوه بلوط باعث رفع خستگی و کاهش استرس شما نقش چشمگیری داشته باشد, 8- درمان بواسیر،واریس،درمان ورم و اختناق پروستات و التهاب مقعد استفاده می شود.

طریقه مصرف بلوط به این صورت است که بر روی یک سینی فلزی بریزید و بروی بخاری قرار دهید تا خشک شود و پوسته آن شکاف بردارد . حالا می توانید هسته آن را پودر یا به نحو دیگر مصرف کنید .

لیست قیمت بلوط