گریپ فروت 

گریپ فروت

گریپ فروت

فروش,خرید و قیمت آنلاین میوه گریپ فروت Grapefruit جزیی و عمده در حجم گسترده و کیفیت های متنوع در این بخش از سایت میوه چین در دسترس قرار گرفته است . میوه گریپ فروت در اصل از اول وجود نداشته و از پیوند دو میوه بوجود آمده است, همانطور که می دانید طعم ترش دارد که به تلخی میزند. همانند دیگر مکربات میوه گریپ فروت نیز سرشار از ویتامین سی بوده...

گریپ فروت

فروش,خرید و قیمت آنلاین میوه گریپ فروت Grapefruit جزیی و عمده در حجم گسترده و کیفیت های متنوع در این بخش از سایت میوه چین در دسترس قرار گرفته است . میوه گریپ فروت در اصل از اول وجود نداشته و از پیوند دو میوه بوجود آمده است, همانطور که می دانید طعم ترش دارد که به تلخی میزند. همانند دیگر مکربات میوه گریپ فروت نیز سرشار از ویتامین سی بوده و برای مقابله با سرماخوردگی بسیار مفید می باشد .

رنگ پوسته میوه گریپ فروت نارنجی و گاهی نیز سبز می باشد خوب است بدانید که در طعم شیرین نیز یافت می شود.طبع گریپ فروت سرد و خشک می باشد .

فواید و خواص مصرف میوه گریپ فروت :

  • 1. گریپ فروت به عنوان یک چربی سوز و مهار کننده اشتهای بسیار قوی شناخته شده است, 2.میوه گریپ فروت Grapefruit دارای مواد معدنی و آنتی اکسیدان هاست که از چروک پوست و لک های پوستی جلوگیری کرده و به جوان سازی پوست صورت کمک می کند, 3. میوه گریپ فروت Grapefruit سرشار از ویتامین سی بوده و برای رشد مو موثر است, 4. مصرف این میوه برای مبتلایان به دیابت نوع 2 مفید است, 5. با توجه به مواد مغذی موجود در میوه گریپ فروت Grapefruit مصرف گریپ فروت می تواند به کاهش فشار خون سیستولیک کمک کند, 6. باید بدانید همچنین گریپ فروت می تواند برای تامین فولیک اسید مورد نیاز برای رشد جنین مورد استفاده قرار گیرد, 7.  میوه گریپ فروت Grapefruit از یبوست و سوء هاضمه در نوزادان و کودکان پیشگیری می کند, 8. میوه گریپ فروت Grapefruit برای پیشگیری و درمان سرطان پروستات در مردان مفید باشد, 9. این میوه سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و از بیماری آنفولانزا و سرماخوردگی جلوگیری می کند, 10. مصرف میوه گریپ فروت Grapefruit برای درمان کبد چرب مفید می باشد, 11. میوه گریپ فروت Grapefruit گریپ فروت از افراد در برابر بیماری های قلبی و سکته محافظت می کند, 12. از دیگر فواید مهم مصرف آب میوه گریپ فروت Grapefruit از بین بردن سنگ کلیه می باشد, 13. فیبر موجود در آب میوه گریپ فروت Grapefruit یک درمان عالی برای یبوست است, 14. میوه گریپ فروت Grapefruit برای درمان نفخ، ناراحتی معده و زخم معده مفید باشد, 15.  مصرف میوه گریپ فروت Grapefruitمی تواند غلظت خون را کاهش دهد, 16. مصرف منظم میوه گریپ فروت Grapefruit به کاهش سطح چربی خون، تری گلیسیرید و کلسترول بد خون یا LDL کمک کند, 17. آب میوه گریپ فروت Grapefruit بدون اضافه کردن شکر در آن برای لاغری و کاهش وزن و همچنین دیابت و موارد پوست خواص بی شماری دارد, 18. بوسیله روغنی که از دانه های میوه گریپ فروت Grapefruit بدست می آید می توان برای دریمان بیماری های باکتریایی، درمان عفونت و افزایش رشد مو از آن استفاده نمود.

مواد مغذی در هر ۱۰۰ گرم گریپ فروت (۳٫۵ اونس) :

  • انرژی ۱۳۸ کیلوژول (۳۳ کیلوکالری), کربوهیدرات‌ها۸٫۴۱ g, قندها۷٫۳۱ g, فیبر ۱٫۱ g, چربی ۰٫۱۰ g, پروتئین ۰٫۶۹g, آب ۹۰٫۴۸ g, ویتامین ب۱ (تیامین) ۰٫۰۳۷ میلی‌گرم (۳٪), ویتامین ب۲ (ریبوفلاوین) ۰٫۰۲۰ میلی‌گرم (۱٪), ویتامین ب۳ (نیاسین) ۰٫۲۶۹ میلی‌گرم (۲٪), پانتوتنیک اسید (ویتامین ب۵) ۰٫۲۸۳ میلی‌گرم (۶٪), ویتامین ب۶ ۰٫۰۴۳ میلی‌گرم (۳٪), اسید فولیک (ویتامین ب۹) ۱۰ میکروگرم (۳٪), ویتامین سی ۳۳٫۳ میلی‌گرم (۵۶٪), ویتامین ی ۰٫۱۳ میلی‌گرم (۱٪), کلسیم ۱۲ میلی‌گرم (۱٪), آهن ۰٫۰۶ میلی‌گرم (۰٪), منیزیم ۹ میلی‌گرم (۲٪), منگنز ۰٫۰۱۳ میلی‌گرم (۱٪), فسفر ۸ میلی‌گرم (۱٪), پتاسیم ۱۴۸ میلی‌گرم (۳٪), روی ۰٫۰۷ میلی‌گرم (۱٪) .

لیست قیمت میوه گریپ فروت

بیشتر