دراگون, پیتایا 

دراگون, پیتایا

میوه پیتایا

خرید, فروش و قیمت میوه پیتایا غیرقانونی می باشد.

اطلاعات  میوه پیتایا, میوه دراگون, میوه اژدها و یا میوه پیتاهایا Pitaya

از انواع میوه اژدها در دسترس در سایت میوه چین می توان به : 1.رنگ میوه سفید با پوسته قرمز 2. رنگ میوه قرمز با پوسته قرمز 3. رنگ میوه سفید با پوسته زرد (کمیاب) 4. رنگ میوه صورتی با پوست قرمز 5. رنگ میوه سفید با پوست ...

میوه پیتایا

خرید, فروش و قیمت میوه پیتایا غیرقانونی می باشد.

اطلاعات  میوه پیتایا, میوه دراگون, میوه اژدها و یا میوه پیتاهایا Pitaya

از انواع میوه اژدها در دسترس در سایت میوه چین می توان به : 1.رنگ میوه سفید با پوسته قرمز 2. رنگ میوه قرمز با پوسته قرمز 3. رنگ میوه سفید با پوسته زرد (کمیاب) 4. رنگ میوه صورتی با پوست قرمز 5. رنگ میوه سفید با پوست صورتی 6. رنگ میوه قهوه‌ای با پوست سفید (بسیار کمیاب)

درختی که این میوه از آن بوجود می‌آید پیتایا نام دارد که ۳۰ تا ۵۰ روز بعد از شکوفه دادن میوه می‌دهد , این میوه بومی کشور مکزیک و آمریکایه مرکزی و جنوبی بوده و در برخی کشورهای شرق آسیا نیز کشت می شود . طعم آن بین گلابی و کیوی می باشد .

فواید و خواص مصرف میوه پیتاهایا :

  • 1. میوه پیتایا به رفع چین و چروک به جوان سازی پوست صورت کمک می کنند, 2. کاهش چربی پوست کمک کرده و آکنه و جوش صورت را درمان می کند, 3. درمان طبیعی آفتاب سوختگی, 4. پاک سازی و سم زدایی پوست, 5. باعث آبرسانی و رطوبت رسانی به پوست خشک و درمان آن می شود, 6. درمان مو های رنگ شده آسیب دیده, 7. نرم کننده طبیعی مو, 8.  خطر ابتلا به نقص لوله عصبی جنین در دوران بارداری را کاهش می دهد, مقادیر بالای فیبر موجود در میوه دراگون فروت به پیشگیری و درمان یبوست در زنان باردار کمک می کند, 9.  درمان یبوست در نوزادان و کودکان کمک می کند, 10. جلوگیری از پرخوری به لاغری و کاهش وزن کمک می کند, 11. خطر ابتلا به بیماری های عفونی، سرماخوردگی و آنفلونزا را کاهش می دهد, 12. میوه اژدها  سوء هاضمه را درمان می کنند و باعث سلامتی دستگاه گوارش می شوند, 13.  بهبود حرکات روده کمک کرده و باعث پیشگیری و درمان یبوست می شود, 14.  خطر ابتلا به بیماری دیابت را کاهش می دهد, 15. خطر ابتلا به بیماری های قلبی و حمله ی قلبی را کاهش می دهند, 16. برای بهبود انواع سرطان پروستات، پستان، ریه، کبد و سرطان تخمدان مفید می باشد, 17. باعث افزایش تولید گلبول های قرمز خون شده و به درمان کم خونی کمک می کند, 18. جلوگیری از گلوکوم مادر زادی, 19. پیشگیری و درمان بیماری های التهابی دردناک از جمله آرتروز کمک می کند, 20.  میوه دراگون می تواند خطر ابتلا به بیماری خطناک نارسایی مزمن کلیه را کاهش می دهد, 21.  خطر ابتلا به پوکی استخوان و پوسیدگی دندان را کاهش می دهند, 22. درمان تب دنگی بوسیله مصرف میوه اژدها, 23. خطر ابتلا به بیماری های آب مروارید و دژنراسیون ماکولا را کاهش می دهد, 24. میوه دراگون باعث تقویت و افزایش عملکرد مغز می شود, 25.پاک سازی سیستم تنفسی به پیشگیری و درمان آسم کمک می کند.

لیست قیمت میوه دراگون

بیشتر