مرزه 

مرزه

سبزی مرزه

فروش و قیمت آنلاین و اینترنتی انواع درجات کیفی سبزی مرزه و ارسال به تمام نقاط تهران در کمتر از 24 ساعت و سراسر کشور24 ساعته انجام می پذیرد .

خریداران محترم می توانند سبزی مرزه خود به هر میزان (حداقل یک کیلو و حداکثر نامحدود) سفارش دهند و متناسب با درخواست خود بصورت پاک شده و یا فقط برگ سبزی مرزه و همچنین برگ و ساقه سبزی شنبلیله را تحوی...

سبزی مرزه

فروش و قیمت آنلاین و اینترنتی انواع درجات کیفی سبزی مرزه و ارسال به تمام نقاط تهران در کمتر از 24 ساعت و سراسر کشور24 ساعته انجام می پذیرد .

خریداران محترم می توانند سبزی مرزه خود به هر میزان (حداقل یک کیلو و حداکثر نامحدود) سفارش دهند و متناسب با درخواست خود بصورت پاک شده و یا فقط برگ سبزی مرزه و همچنین برگ و ساقه سبزی شنبلیله را تحویل بگیرند .

در نحوه و نوع کیفیت, برند میوه چین هیچ محدودیتی ندارد و تمام سفارشات مستقیم از میدان میوه و تره بار مرکزی تهران ارسال می شود .

رستوران داران و هتل های سطح شهر تهران می توانند درخواست تحویل عمده فروش سبزی مرزه خود را بصورت 12 ساعته در هر حد از میزان مورد نیاز با قیمت متناسب تر از گذشته دریافت نمایند.

استفاده از سبزی مرزه در صنایع غذایی متداول بوده و علت آن طعم و عطر متفاوت آن است, مرزه دارای طعم تند تر نسبت به سبزیان دیگر است .

خواص مصرف سبزی مرزه برای بدن :

  • باعث می شود که سطح کلسترول بد  خونی کاهش و سطح کلسترول خوب را افزایش دهد,  از رشد باکتری ها جلوگیری می کند که طعم تند سبزی مرزه از وجود این ترکیب است,  باعث سلامت قلب و عروق و بهبود خونرسانی در بدن می شود,  درمان آلرژی و حساسیت های پوستی کاربرد فراوان دارد, برای بیماران هموفیلی و کم خون بسیار مناسب می باشد,  باعث تسکین و تقویت اعصاب شده و استرس و اضطراب را کاهش می دهد, مرزه دارای ویتامین می باشد که سلامت غشای مخاطی پوست و بهبود تنفس و ریه از سرطان مجاری تنفسی پیشگیری می کند, مثانه و کلیه را پاک سازی می کند و موجب سلامتی عملکرد آنها می شود, دارای خواص ضد التهابی و ضد عفونی بالا می باشد,  موجب کاهش سطح رادیکال های آزاد و مضر که برای بدن خطرناک است می شود, رفع تشنگی, باعث بهبود هضم، گوارش و تجزیه درست غذا شده و مسمومیت را کاهش میدهد,  باعث تقویت شبکیه چشم و بهبود بینایی می شود,  دردهای مفاصل و استخوان ها را بهبود داده و درد را التیام بخشد, موجب تقویت عملکرد بدن شده و حالت دفاعی بدن را افزایش می بخشد,  مرزه برای زنان در زمان قاعدگی بسیار مفید بوده، باعث تنظیم سیکل و و کاهش درد و خونرسانی بهتر می شود,  تنظیم آنزیم بدن می شود  , درمان سوختگی‌ ها، التهاب ها و حتی بهبود زخم بسیار مناسب است, مرزه دارای انواع مواد معدنی و ویتامین هایی نطیر A ، B ، C ، K و نیاسین، تیامین و پیرودوکسین است که ارزش غذایی بالایی دارد, مرزه دارای انواع مواد معدنی و ویتامین هایی نطیر A ، B ، C ، K و نیاسین، تیامین و پیرودوکسین است که ارزش غذایی بالایی دارد, رفع بوی بدن توصیه می شود, مرزه منجر به توقف یا کاهش رشد غده پروستات در مردان می شود, با خواص ضد التهابی بالا درد دندان را کاهش می دهد, پانکرانس دیابت را کنترل می کند,  کم کالری بسیار مناسب برای کاهش وزن است, درمان درد گلو و سرفه, خاصیت آنتی اکسیدانی بالا .

لیست قیمت سبزی مرزه

بیشتر
یک محصول وجود دارد.