شوید 

شوید

سبزی شوید

فروش و قیمت آنلاین و اینترنتی انواع درجات سبزی شوید و ارسال به تمام نقاط تهران در کمتر از 24 ساعت و سراسر کشور24 ساعته انجام می پذیرد .

خریداران محترم می توانند سبزی شوید خود به هر میزان (حداقل یک کیلو و حداکثر نامحدود) سفارش دهند و متناسب با درخواست خود بصورت پاک شده و یا فقط برگ سبزی شوید و همچنین برگ و ساقه سبزی شوید را تحویل بگیرند...

سبزی شوید

فروش و قیمت آنلاین و اینترنتی انواع درجات سبزی شوید و ارسال به تمام نقاط تهران در کمتر از 24 ساعت و سراسر کشور24 ساعته انجام می پذیرد .

خریداران محترم می توانند سبزی شوید خود به هر میزان (حداقل یک کیلو و حداکثر نامحدود) سفارش دهند و متناسب با درخواست خود بصورت پاک شده و یا فقط برگ سبزی شوید و همچنین برگ و ساقه سبزی شوید را تحویل بگیرند .

در نحوه و نوع کیفیت, برند میوه چین هیچ محدودیتی ندارد و تمام سفارشات مستقیم از میدان میوه و تره بار مرکزی تهران ارسال می شود .

رستوران داران و هتل های سطح شهر تهران می توانند درخواست تحویل عمده فروش سبزی شوید خود را بصورت 12 ساعته در هر حد از میزان مورد نیاز با قیمت متناسب تر از گذشته دریافت نمایند .

مواد مغذی در هر ۱۰۰ گرم سبزی شوید (۳٫۵ اونس)

  • انرژی ۱۸۰کیلوژول (۴۳ کیلوکالری), کربوهیدرات‌ها  ۷ g, فیبر ۲٫۱ g, چربی ۱٫۱ g, پروتئین ۳٫۵ g, ( ویتامین A ) ۷۷۱۷ (۱۵۴٪) IU, ویتامین ب۱ (تیامین)  ۰٫۱ میلی‌گرم (۸٪), ویتامین ب۲ (ریبوفلاوین)     ۰٫۳ میلی‌گرم (۲۰٪), ویتامین ب۳ (نیاسین)  ۱٫۶ میلی‌گرم (۱۱٪), پانتوتنیک اسید (ویتامین ب۵)  ۰٫۴ میلی‌گرم (۸٪), ( ویتامین ب۶ ) ۰٫۲ میلی‌گرم (۱۵٪), اسید فولیک (ویتامین ب۹)  ۱۵۰ میکروگرم (۳۸٪), ( ویتامین ب۱۲)   ۰ میکروگرم (۰٪), ( ویتامین C )  ۸۵میلی‌گرم (۱۴۲٪), کلسیم  ۲۰۸ میلی‌گرم (۲۱٪), آهن ۶٫۶ میلی‌گرم (۵۳٪), منیزیم ۵۵ میلی‌گرم (۱۵٪), منگنز ۱٫۳ میلی‌گرم (۶۵٪), فسفر     ۶۶ میلی‌گرم (۹٪), پتاسیم ۷۳۸ میلی‌گرم (۱۶٪), سدیم ۶۱ میلی‌گرم (۳٪), روی  ۰٫۹میلی‌گرم (۹٪), مس ۰٫۱۴ mg (۷٪)

فواید مصرف سبزی شوید :

  • 1. رفع چین و چروک پوست صورت و چروک دور چشم و جوان سازی پوست صورت کمک می کند, 2. درمان شپش سر کمک می کند, 3. پیشگیری از پرخوری باعث لاغری و کاهش وزن می شود, 4.  مقادیر بالای کلسیم موجود در شوید به تقویت و افزایش رشد استخوان های جنین در دوران بارداری کمک می کند, فراموش نکنید که زیاده روی در مصرف شوید ی تواند خطر سقط جنین را افزایش دهد, 5. درمان کولیک در نوزادان محسوب می شود, 6. پیشگیری از ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی مفید می باشد, 7. سبزی شوید درمان دل درد و کمردرد های قاعدگی و پریودی مفید می باشد, 8. پیشگیری و درمان سرماخوردگی مفید می باشند, 9. کاهش سطح قند خون و کاهش مقاومت به انسولین در افراد مبتلا به دیابت نوع 2 کمک کند, 10. درمان بیماری های کبد از جمله کبد چرب کمک می کند, 11. سبزی شوید درمان طبیعی استرس و افسردگی می باشد و درمان طبیعی عالی برای بی خوابی محسوب می شود, 12. درمان بیماری صرع محسوب می شود, 13. خواص ضد باکتری قوی دارند و برای درمان اسهال مفید می باشند, 14. درمان عفونت های میکروبی که عامل بوی بد دهان هستند، کمک می کند, 15.تقویت و بهبود رشد استخوان ها مفید بوده و از ابتلا به پوکی استخوان پیشگیری می کند, 16. به درمان سکسکه کمک می کند، سکسکه به علت آلرژی، اختلالات عصبی و همچنین احتباس گاز در دستگاه گوارش ایجاد می شود, 17. پیشگیری و درمان آرتروز، روماتیسم و نقرس مفید می باشد, 18.پیشگیری سرطان .

لیست قیمت سبزی شوید

بیشتر
یک محصول وجود دارد.