شنبلیله 

شنبلیله

سبزی شنبلیله

فروش و قیمت آنلاین و اینترنتی انواع درجات کیفی سبزی شنبلیله و ارسال به تمام نقاط تهران در کمتر از 24 ساعت و سراسر کشور24 ساعته انجام می پذیرد .

خریداران محترم می توانند سبزی شنبلیله خود به هر میزان (حداقل یک کیلو و حداکثر نامحدود) سفارش دهند و متناسب با درخواست خود بصورت پاک شده و یا فقط برگ سبزی شنبلیله و همچنین برگ و ساقه سبزی شنب...

سبزی شنبلیله

فروش و قیمت آنلاین و اینترنتی انواع درجات کیفی سبزی شنبلیله و ارسال به تمام نقاط تهران در کمتر از 24 ساعت و سراسر کشور24 ساعته انجام می پذیرد .

خریداران محترم می توانند سبزی شنبلیله خود به هر میزان (حداقل یک کیلو و حداکثر نامحدود) سفارش دهند و متناسب با درخواست خود بصورت پاک شده و یا فقط برگ سبزی شنبلیله و همچنین برگ و ساقه سبزی شنبلیله را تحویل بگیرند .

در نحوه و نوع کیفیت, برند میوه چین هیچ محدودیتی ندارد و تمام سفارشات مستقیم از میدان میوه و تره بار مرکزی تهران ارسال می شود .

رستوران داران و هتل های سطح شهر تهران می توانند درخواست تحویل عمده فروش سبزی شنبلیله خود را بصورت 12 ساعته در هر حد از میزان مورد نیاز با قیمت متناسب تر از گذشته دریافت نمایند.

شنبلیله دارای خواص اثر تقویتی، ملین، اشتهاآور، خلط‌آور و ضدتب، محرک جریان شیر و کاهنده قندخون است.


مواد مغذی در هر 100 گرم سبزی شنبلیله :

  • کالری 323, کل چربی 6 گرم 9٪, چربی اشباع شده 1،5 گرم 7٪, کلسترول 0 میلی گرم 0٪, سدیم 67 میلی گرم 2٪, پتاسیم 770 میلی گرم 22٪, کل کربوهیدرات 58 گرم 19٪, فیبر غذایی 25 گرم 100٪, پروتئین 23 گرم 46٪, ویتامین A 1٪ ویتامین C 5٪, کلسیم 17٪ آهن 186٪, ( ویتامین D ) 0٪ ( ویتامین B6 ) 30٪, کبالالین 0٪, منیزیم 47٪

فواید مصرف سبزی شنبلیله برای بدن :

  • 1. افزایش شیر مادران شیرده, ۲. همچنین مصرف شنبلیله موجب تنظیم قاعدگی، از بین بردن لکه‌بینی و نیز از بین بردن دردهای قاعدگی می‌شود, ۳. علائم یائسگی را به‌تعویق می‌اندازد, ۴.کاهش انباشت کلسترول در شریان‌های خونی، خطر لخته‌شدن خون نیز به‌شدت کاهش می‌یابد, ۵. کاهش ریسک ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی می شود, ۶. مصرف شنبلیله موجب بهبود عملکرد انسولین می‌ شود, ۷. درمان یبوست، درمان اسهال و سوءِهاضمه و ناراحتی‌های گوارشی است, ۸.  درمان بیماران مبتلا به مشکلات کلیوی استفاده می‌شود, ۹. با محافظت از غشای مخاطی روده‌ی بزرگ، باعث پیشگیری از بروز سرطان و دیگر مشکلات گوارشی می‌شوند, ۱۰.  کاهش اشتها و ایجاد حس سیری در فرد می‌شود, ۱۱. کاهش سرفه و گلودرد بسیار مفید است, ۱۲. کاهش تحریک‌پذیری, ۱۳. تأثیر شنبلیله بر سطح تستوسترون مردان .

لیست قیمت شبزی شنبلیله

بیشتر
یک محصول وجود دارد.