اسفناج 

اسفناج

سبزی اسفناج

فروش و قیمت اینترنتی و آنلاین سبزی اسفناج با درجات کیفی و نژاد های مختلف ( اسفناج بهاره, اسفناج پاییزه, اسفناج انگلیسی, اسفناج زلاندنو )متفاوت و همچنین قیمت متناسب تر نسبت به بازارهای محلی در میوه چین موجود است , برند میوه چین با حضور گسترده و فعال خود در میدان میوه و تره بار مرکزی تهران و در اختیار داشتن دو حجره در مرکز این مجموعه ت...

سبزی اسفناج

فروش و قیمت اینترنتی و آنلاین سبزی اسفناج با درجات کیفی و نژاد های مختلف ( اسفناج بهاره, اسفناج پاییزه, اسفناج انگلیسی, اسفناج زلاندنو )متفاوت و همچنین قیمت متناسب تر نسبت به بازارهای محلی در میوه چین موجود است , برند میوه چین با حضور گسترده و فعال خود در میدان میوه و تره بار مرکزی تهران و در اختیار داشتن دو حجره در مرکز این مجموعه توانایی در اختیار گذاشتن این محصول مفید و خاص در میان سبزیجات را دراست .

از فواید مصرف سبزی اسفناج می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • 1. درمان آکنه و جوش صورت, 2. سرطان پوست و آفتاب سوختگی پیشگیری می کند, 3. از پیری زودرس جلوگیری کرده و باعث جوان سازی پوست صورت می شود, 4. روشن و درخشان شدن رنگ پوست, 5. تقویت و افزایش رشد مو, 6. جلوگیری از ریزش مو, 7. باعث کاهش اشتها و کاهش پرخوری در افراد شده و به کاهش وزن و لاغری کمک می کند, 8. تقویت سیستم ایمنی بدن زنان باردار و  رشد ریه در جنین مورد نیاز است, 9. برای رشد استخوان ها ضروری هستند و آهن و پتاسیم موجود در اسفناج برای رشد مغز مفید است, 10.  به کاهش قند خون بالا در افراد دیابتی کمک می کنند, 11. سم زدایی از کبد و درمان کبد چرب مفید هستند, 12. باعث بهبود جریان خون و کاهش فشار خون بالا می شود, 13.درمان معده درد و زخم معده و بهبود سلامت دستگاه گوارش کمک می کند, 14. اسفناج به حرکات منظم روده کمک کرده و یبوست را درمان می کند, 15. اسفناج از انواع سرطان و تومور پیشگیری می کنند, 16.اسفناج می توانداز  حمله قلبی و سکته ی قلبی پیشگیری می کند, 17. برای درمان بیماری های باکتریایی و ویروسی مانند سرماخوردگی و آنفلونزا مفید هستند, 18. اسفناج برای حفظ سلامتی شبکیه، ماکولا و قرنیه چشم مفید هستند, 19.  مقادیر بالای کلسیم موجود در اسفناج از پوکی استخوان جلوگیری می کند, 20.همچنین مصرف اسفناج برای درمان بی خوابی مفید می باشد, 21. اسفناج باعث افزایش اکسیژن بدن شده و خستگی را درمان می کند.

مواد مغذی در هر ۱۰۰ گرم سبزی اسفناج (۳٫۵ اونس)

  • انرژی ۹۷کیلوژول (۲۳ کیلوکالری), کربوهیدرات‌ها ۳٫۶ g, قندها ۰٫۴ g, فیبر ۲٫۲g, چربی ۰٫۴ g, پروتئین ۲٫۹ g, آب ۹۱٫۴ g, ویتامین آی معادل  ۴۶۹ میکروگرم (۵۲٪), ( ویتامین A) ۹٬۳۷۷ IU, بتاکاروتن  ۵٬۶۲۶ میکروگرم (۵۲٪), لوتئین و زاکسانتین  ۱۲٬۱۹۸ μg, ویتامین ب۱ (تیامین)  ۰٫۰۷۸ میلی‌گرم (۶٪), ویتامین ب۲ (ریبوفلاوین)   ۰٫۱۸۹ میلی‌گرم (۱۳٪), ویتامین ب۳ (نیاسین)     ۰٫۷۲۴ میلی‌گرم (۵٪), (ویتامین B6)  ۰٫۱۹۵میلی‌گرم (۱۵٪), اسید فولیک (ویتامین ب۹)   ۱۹۴ میکروگرم (۴۹٪), (ویتامین C)۲۸میلی‌گرم (۴۷٪), ( ویتامین E)  ۲ میلی‌گرم (۱۳٪),( ویتامین K)   ۴۸۳میکروگرم (۴۶۰٪), کلسیم  ۹۹ میلی‌گرم (۱۰٪), آهن ۲٫۷۱ میلی‌گرم (۲۲٪), منیزیم  ۷۹ میلی‌گرم (۲۱٪), منگنز  ۰٫۸۹۷ میلی‌گرم (۴۵٪), فسفر  ۴۹ میلی‌گرم (۷٪), پتاسیم   ۵۵۸ میلی‌گرم (۱۲٪), سدیم ۷۹ میلی‌گرم (۳٪), روی   ۰٫۵۳ میلی‌گرم (۵٪) .

لیست قیمت سبزی اسفناج

بیشتر
یک محصول وجود دارد.