گلابی 

گلابی

گلابی

فروش و قیمت آنلاین انواع گلابی های ایرانی و خارجی بصورت عمده و جزیی همراه با انواع کیفیت با هر سلیقه در کنار لیست قیمت به روز محصولات را در این بخش بیابید .

مواد مغذی در هر ۱۰۰ گرم (۳٫۵ اونس) :
انرژی ۲۴۲ کیلوژول (۵۸ کیلوکالری), کربوهیدرات‌ها ۱۵٫۴۶ گرم, قندها ۹٫۸۰ گزم, فیبر ۳٫۱ گرم, چربی۰ گرم, پروتئین ۰٫۳۸ گرم, ویتامین ب۱ (تیامین) ۰٫۰۱۲ میلی...

گلابی

فروش و قیمت آنلاین انواع گلابی های ایرانی و خارجی بصورت عمده و جزیی همراه با انواع کیفیت با هر سلیقه در کنار لیست قیمت به روز محصولات را در این بخش بیابید .

مواد مغذی در هر ۱۰۰ گرم (۳٫۵ اونس) :
انرژی ۲۴۲ کیلوژول (۵۸ کیلوکالری), کربوهیدرات‌ها ۱۵٫۴۶ گرم, قندها ۹٫۸۰ گزم, فیبر ۳٫۱ گرم, چربی۰ گرم, پروتئین ۰٫۳۸ گرم, ویتامین ب۱ (تیامین) ۰٫۰۱۲ میلی‌گرم (۱٪), ویتامین ب۲ (ریبوفلاوین) ۰٫۰۲۵ میلی‌گرم (۲٪), ویتامین ب۳ (نیاسین) ۰٫۱۵۷ میلی‌گرم (۱٪), پانتوتنیک اسید (ویتامین ب۵) ۰٫۰۴۸ میلی‌گرم (۱٪), ویتامین ب۶ ۰٫۰۲۸ میلی‌گرم (۲٪), اسید فولیک (ویتامین ب۹) ۷ میکروگرم (۲٪), ویتامین سی ۴٫۳ میلی‌گرم (۷٪), کلسیم ۹ میلی‌گرم (۱٪), آهن ۰٫۱۷ میلی‌گرم (۱٪), منیزیم ۷ میلی‌گرم (۲٪), فسفر ۱۱ میلی‌گرم (۲٪), پتاسیم ۱۱۶ میلی‌گرم (۲٪), روی ۰٫۱۰ میلی‌گرم (۱٪)

فواید مصرف میوه Pear گلابی :

1. میوه pear گلابی حاوی مقادیر بالای ویتامین C، ویتامین K و مس است که به درمان چین و چروک پوست صورت و چروک دور چشم کمک کرده و باعث جوان سازی پوست صورت می شود, 2. میوه گلابی به کنترل چربی پوست کمک می کند, 3. میوه گلابی به درمان مشکلات پوستی از جمله آکنه و جوش صورت کمک می کند, 4. ماسک میوه گلابی برای درمان پوست خشک و حساس و جلوگیری از پوسته پوسته شدن پوست مفید می باشد. ( نحوه تهیه این ماسک را از منابع معتبر بیابید ), 5. سلول های مرده پوست را از بین می برند و باعث پاک سازی پوست صورت می شوند, 6. با وجود سوربیتول و گلوسیتول موجود در این محصول ریشه های مو را تقویت کرده و باعث افزایش رشد مو می شود, 7. مقدار زیاد ویتامین C موجود در میوه گلابی به عنوان یک نرم کننده طبیعی عمل کرده و باعث نرم تر شدن موی سر می شود, 8. گلابی یک مرطوب کننده ی طبیع مو بوده و می تواند به درمان موهای آسیب دیده کمک کند. ( نحوه تهیه این عصاره را از مراجع معتبر پرسش کنید ), 9 . عنوان یک مرطوب کننده و نرم کننده لب ها عمل می کند, 10. به دلیل آنکه میوه گلابی دارای خاصیت ملینی برای درمان هموروئید و بواسیر مفید می باشد, 11. میوه گلابی باعث افزایش سطح اسید فولیک بدن زنان باردار شده و از نقایص لوله عصبی در جنین پیشگیری می کند, 12. حساسیت به انسولین را بهبود ببخشند و قند خون افراد مبتلا به دیابت را کاهش دهند, 13. میوه گلابی برای پیشگیری و درمان تب و سرماخوردگی مفید می باشد, 14. دو عدد گلابی را بپزید و با عسل طبیعی ترکیب کنید و به مدت دو روز گرم بخورید تا گلو درد شما درمان گردد . ( با پزشک مشورت کنید), 15. در نوزادان و کودکان باعث بهبود هضم غذا شده و به درمان اسهال و یبوست در نوزادان و کودکان کمک می کند, 16. درمان معده درد و بهبود سلامت گوارش مفید می باشد و مصرف گلابی توضیه می شود, 17. میوه گلابی باعث کاهش سطح کلسترول بالای خون شده و به پیشگیری از بیماری های قلبی کمک می کند, 18. گلابی باعث کاهش فشار خون بالا در افراد می شود, 19. همانند دیگر میوه ها, گلابی را نیز به لیست مصرف خود اضافه نماید تا از پر خوری جلوگیری کرده و باعث کاهش وزن شما گردد, 20. میوه گلابی و پوست گلابی حاوی مقادیر بالای انواع آنتی اکسیدان ها است که خاصیت ضد التهابی و ضد سرطانی می باشند, 21. استفاده از این میوه بعد از تمرینات ورزشی سنگین مناسب است زیرا باعث افزایش انرژی می شود, 22. گلابی می تواند به درمان کم خونی فقر آهن یا آنمی و عوارض آن مانند خستگی، نقص عملکرد شناختی و ضعف عضلات کمک می کند.

لیست قیمت میوه گلابی

بیشتر
2 محصول وجود دارد